BİZ KİMİZ?

Reina Mobilya, Yatak ve Baza Sistemleri üreticisidir.

1995'ten bu yana “Daha Rahat ve Kaliteli Bir Uyku” vaadini yerine getirmek için Uyku Ürünleri Pazarında çalışmaktadır.

Sektörün ileri gelen firmalarındandır ve üretimini neredeyse tamamını yabancı ülkelere ihraç etmektedir.

Ana Pazarı Hollanda, Belçika, Almanya, Fransa ve İsrail'dir.

Kısa sürede en kaliteli ürünleri üretme ve gönderme kapasitesine ve performansına sahiptir.

Uyku ürünleri alanındaki en son teknolojileri bünyesinde barındırır, uyku ile ilgili en son keşifleri ve gelişmeleri takip ederken, ürünlere manuel işçilikle yaratılabilecek bazı detayları da uygular.

Ürün yelpazesini her geçen gün genişletmektedir.

Deneyimli bir ekip ve işçi kadrosuna sahiptir. Üst düzey konfora sahip, Hastaneler için dinlenme ve hasta yatakları, otel ve pansiyonlar için yataklar, bakım evleri ve yurtlar sağlayan akıllı uyku sistemlerine sahip yataklar üretir. Böylece lüks ve ergonomik ürünler sunabilmektedir.

İyi bir yatak seçmek herkes için önemlidir. Her yaş grubundan; genç, yetişkin veya ileri yaş olmak üzere Reina müşterilerine farklı ortopedik ve şık görünümlü şık ürünler tasarlanmıştır.

Üretimden sevkiyata kadar, mükemmel bir işçilik - paketleme ve nakliye organizasyonuyla müşterilere gönderilmesini sağlayan tüm aşamaları ayrıntılı bir şekilde inceleyen profesyonel bir firmadır. Belirtilen müşteri hizmetleri ve memnuniyetinden sonra aynı titizlik Reina’nın süreci ve genel olarak bakım ilkesidir.

Reina, yerli ve yabancı özel markalar, özel tasarımlar ve özel boyutlu üretimler alanında bilgi ve deneyime sahiptir.

Tüm tasarım, kalite ve konforu bir arada sunmaktadır. Türkiye'de ve dünyanın önde gelen otellerinde, hastanelerinde, evlerinde ve tatil beldelerinde çeşitli marka ürünlerini görmek mümkündür.

Bu talepler doğrultusunda kaliteyi detaylı olarak görmeye başladı ve günümüzün imalat teknolojilerini butik üretim yaklaşımıyla birleştirmeyi hedefledi.


arama yapmak istediğiniz sözcük